Blogs » Arts & Culture » 6 نکته کلیدی برای بهبود طراحی سایت

6 نکته کلیدی برای بهبود طراحی سایت

 • سوال اصلی این میباشد که برای بهبود طراحی وب سایت به چه اطلاعاتی نیاز میباشد و از کجا می بایست استارت کرد؟

  برای جواب بدین سوال، درین‌جا ۶ نکته قابل توجه در ساخت وب سایت را برای شما بیان خوا هیم کرد تا مطمئن گردید که در مسیر صحت جنبش میکنید و مخاطب خویش را از دست نمی‌دهید.

  ۱- داشتن یک برنامه ظریف

  برای طراحی وب نباید شتاب فرمائید. برای اطمینان از این که سایت شما به صورت اثرگذار نیاز بازدیدکنندگان را برآورده می نماید، می بایست مسیر طی گردیده به وسیله بازدیدکنندگانی که به وب سایت شما مراجعه می نمایند را تا لحظه تبدیل شدن به مشتری و تثبیت او‌لین خرید گزینه باز‌نگری قرار دهید.

  شما می بایست بدانید بازدیدکنندگان درپی چه می‌باشند و میخواهند از چه صفحاتی دیدن نمایند. فهم این مسئله به شما یاری می کند تا بتوانید به مسیر قابل قبولی برای فروش تولید ها خویش از روش وب سایت دست پیدا فرمائید.

  ۲- حذف مطالب زائد و غیر اثرگذار

  برخی موادسازنده مختص در تارنما شما ممکن میباشد سبب شوند تا پیام وب سایت به صحت به بازدیدکننده منتقل نشود. کارتون‌های پیچیده، محتواهای بسیار طولانی و تصاویر نامناسب صرفا تعدادی گزینه از این موادتشکیل دهنده می باشند.

  می بایست فرض فرمائید که فقط ۸ ثانیه برای جلب دقت مخاطب خویش زمان دارید و می بایست در‌این ۸ ثانیه همگی مطالب لازم را به مخاطب انتقال دهید. این فعالیت بایستی با محتواهای کوتاه البته کار کشته و جالب انجام گیرد. می بایست مطمئن گردید که در محتوای وب سایت خویش از اصطلاحات پیچیده و غیر قابل فهم به کار گیری نکرده باشید و پیام شما به معمولی‌ترین صورت به مخاطب رسد.

  ۳- از کانال‌های اجتماعی و دکمه «تعقیب کردن» استعمال نمایید

  برای ساخت محتوای اثرگذار و خوب، بایستی قابلیت به اشتراک گذاشتن داده ها متبوع خویش برای یوزرها را مهیا فرمایید. در شرایطی که سایت کنونی شما دارنده دکمه‌های مرتبط با اشتراک‌گذاری مطالب در کانال‌های اجتماعی وجود ندارد، شما ترافیک متعددی که درین کانال‌ها موجود هست را از دست خواهید بخشید.

  دکمه‌های به اشتراک‌گذاری کانال‌های اجتماعی معمولا در صدر یا این که زیر صفحه ها بلاگ‌ها و وبسایت‌ها قرار دارا هستند. این دکمه‌ها با نمادهای رسانه‌های اجتماعی متعدد اکران داده می شوند و به شما قابلیت میدهند تا کاغذ متبوع خویش را مستقیما در کانال اجتماعی متبوع به اشتراک بگذارید.

  ۴- هدایت صحیح بازدیدکننده

  آیا زمانی که بازدیدکنندگان وارد وب سایت شما می گردند، می دانند در مرحله سپس چه کاری انجام دهند؟ در‌حالتی که شما آنها‌را به صحت هدایت نکرده و صفحه ها بعدی را به آن ها توصیه ندهید، ممکن میباشد مخاطبان منحرف گردیده و نتوانند صفحه ها متعدد وب سایت شمارا مشاهده نمایند.

  برای این فعالیت شما میتوانید در هنگام ساخت وب سایت دکمه‌هایی را در لحاظ بگیرید که استفاده کننده را به کاغذ بعدی هدایت نمایند. اما برای این فعالیت بایستی توجه داشت که استفاده کننده به صدق به صفحه های متبوع خویش هدایت شود، در غیر این رخ ممکن میباشد استفاده کننده دیگر میلی به باز‌نگری وب سایت پیدا نکند.

  ۵- استعمال از عکس‌های مطلوب

  هر عکسی ممکن میباشد با جور پیامی که می خواهید به مخاطب خویش منتقل نمائید دارای ربط نباشد. بایستی توجه داشته باشید که برای هر موضوعی عکس‌های متعددی موجود هست که می‌قدرت از آنان بهره مند شد. مهم این میباشد که گزینش عکس‌های تارنما به صدق انجام شوند تا بتوانند دقت مخاطب را جلب نمایند.

  برای تعیین عکس مطلوب نیز طرق مختلفی موجود است. شما میتوانید برای تهیه و تنظیم عکس از تولیدها خویش از عکاسان فن‌ای استعمال نمائید و یا این که عکس‌های جانور را با استعمال از قابل انعطاف‌افزارهای مو جود تصحیح کرده و تغییراتی در آنها ساخت فرمائید.

  ۶- از فضاهای سپید و خالی نترسید

  خلأ یک عنصر اساسی در ساخت سایت میباشد که شما در تقسیم‌بندی صحیح فضای برگه و ارتقا خوانایی محتوا امداد می‌نماید. اگرچه فضاهای خالی ممکن میباشد مازاد به لحاظ بیایند، البته در واقع مسئولیت خوانایی و حق تقدم‌بندی محتوای صفحه ها را بر عهده دارا‌هستند. این فضاها همینطور در پروسه پباده سازی و گزینش وضعیت عنصرها اصلی سایت نقش مهمی را ایفا مینمایند.

  در‌حالتی که در بعضی صفحه های تارنما خویش خلأ متعددی نیست، همت نمایید مجدد این صفحه ها را مرور کرده و عناصری که برای محتوا خیلی ضروری نیستند را حذف فرمائید.